Аферисти продовжують наживатися на безпечності запоріжців

Поліцейські розшукують зловмисника, який ошукав мешканця Василівського району. Чоловік перерахував гроші за 20 тон селітри, а добрива не отримав, пише відділ комунікації поліції Запорізької області, передає ВАСИЛІВКА СЬОГОДНІ.

Незважаючи на систематичні застереження поліцейських про небезпеку, яку несе передплата незнайомцям, все ж аферисти продовжують знаходити довірливих громадян.

Так, до Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області із заявою звернувся 41-річний мешканець села Широке. Чоловік розповів, що йому зателефонував невідомий, який назвався представником одного з підприємств та запропонував придбати селітру. 09 листопада через відділення банку заявник перерахував гроші в сумі 118008 гривень за придбання 20 тон селітри. Але до теперішнього часу ні грошей, ні добрива не отримав.

Наразі пошуки зловмисника тривають, а поліцейські знову застерігають громадян: будьте більш обачними!

Перевіряйте будь-яку інформацію, яку ви отримуєте з вуст невідомих співрозмовників. Чесному продавцеві передплата не потрібна. Свої гроші він гарантовано отримає, відправивши товар однією з кур’єрських служб. Там покупець має змогу уважно перевірити товар і лише після цього сплатити обумовлену суму. Якщо ж поставки мають значні обсяги, то треба звертатися безпосередньо до підприємств, або фірм – постачальників, через контакти оприлюднені на офіційних сайтах.

Пам’ятайте, що ваш спокій та матеріальний добробут залежить від власної обізнаності та розважливості.