Мешканці Запоріжжя натрапляють на боєприпаси

24 березня піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Запоріжжя вилучили та знешкодили 23 одиниці артснаряду калібру 45 мм, 3 мінометні міни 82 мм, та 2  інші ВНП  часів минулих війн. Вибухонебезпечні предмети виявили громадяни під час проведення земельних робіт по вул. Зелена с. Пісчанське Мелітопольського району. Про це пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Запорізькій області.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;

– організувати охорону небезпечного місця;

– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.