На Запоріжжі жорстоко побили подружжя

За результатами оскарження прокуратурою рішення районного суду Запоріжжя щодо обрання запобіжного заходу зловмисникам, яким оголошено про підозру у ряді кримінальних правопорушень, одного з них арештовано, передає сайт ГУЛЯЙПОЛЕ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

Нагадаємо, що слідчими проводиться досудове розслідування кримінальних проваджень, відкритих за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) та ч.1 ст.122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), ч. 2 ст. 146 (незаконне викрадення людини) та ч.2 ст.189 (вимагання)Кримінального кодексу України.

Троє зловмисників – двоє з яких є діючими депутатами Гуляйпільскої міської Ради та районної Ради, побили подружжя місцевих мешканців, а також викрали та вивезли ще одного потерпілого за межі міста, де із застосуванням фізичної сили вимагали грошові кошти.

14 лютого 2017 року трьом мешканцям міста Гуляйполе було письмово повідомлено про підозру та подано клопотання про обрання у якості запобіжного заходу тримання під вартою. За результатами розгляду судом відносно підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у нічний час строком на 2 місяці.

Прокурором до Апеляційного суду було подано скаргу на обрання районним судом пом’якшеної міри запобіжного заходу щодо підозрюваних. 09 березня 2017 року Апеляційним судом скаргу було розглянуто. За результатами одному з депутатів обрано запобіжний захід – тримання під вартою, іншим двом зловмисникам – домашній арешт.

Джерело: ГУЛЯЙПОЛЕ СЬОГОДНІ