У Бердянську обговорили важливі питання

30 березня, під керівництвом міського голови Володимира Чепурного та при участі усіх його заступників та керуючого справами виконкому відбулося чергове засідання Дорадчого комітету з питань сприяння розвитку громадянського суспільства в Бердянську. Говорили про введення до відділу моніторингу з виконання робіт представників громадськості та забезпечення рівності у сфері земельних відносин суб’єктами господарювання, пише БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Бердянську міську раду.

Після обговорення питання про роботу КП “Зеленгосп” щодо виконання доручення попереднього засідання Дорадчого комітету міський голова надав доручення управлінню житлово-комунального господарства доопрацювати міську програму щодо розвитку зелених насаджень в місті, згідно до якої виділити додатково кошти на закупівлю саджанців і вести паспортизацію нових висаджених дерев, створити реєстр для санітарної і омолоджуючої обрізки дерев.

Невелику дискусію викликало питання про надання ефірного часу на КП “ТБ-Бердянськ” представникам релігійних конфесій. Підсумовуючи обговорення, міський голова Володимир Чепурний надав доручення відділу організаційної роботи виконкому провести зустріч з представниками релігійних громад за участю директора КП “Бердянська міська телекомпанія “ТБ-Бердянськ” Вікторією Горбатко для вирішення цього питання згідно до чинного законодавства України.

Відносно попередніх боргів за електричну енергію об’єкта по вул. Покровська, 3 міський голова пообіцяв допомогти спільно з БРЕМ вирішити питання підключення до електропостачання офісу громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону “Бердянська Варта — Самооборона”, який знаходиться у цьому приміщенні.

Джерело: БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами