У Гуляйполі рятувальники пропагують безпеку у екосистемах

Останніми днями по всій території України спостерігається підвищення температурних показників та по-справжньому спекотна погода. Порушення правил пожежної безпеки у цей період може стати причиною масштабних пожеж в природних екосистемах. Тому рятувальники Гуляйпільського РС проводять рейдові заходи з метою попередження пожеж сухої рослинності.

Повідомляє сайт ГУЛЯЙПОЛЕ СЬОГОДНІ посиляючись на сайт  ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Так, 28 липня рятувальники Гуляйпільського РС Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, разом з представниками засобів масової інформації, провели рейд з метою профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах в приватному житловому секторі м. Гуляйполе.

В ході бесід представники ДСНС розповіли громадян про найбільш поширені причини виникнення пожеж в природних екосистемах та про можливі наслідки необачності під час відпочинку в паркових зонах. Громадянам нагадали, що розводити багаття не у відведеному та необладнаному для цього місці заборонено. Також, рятувальники акцентували увагу на забороні спалювання сухої рослинності та сміття після прибирання присадибних ділянок.

На згадку про проведені бесіди громадяни отримали від рятувальників тематичні листівки.

Джерело: ГУЛЯЙПОЛЕ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)