У Веселому відбувся фестиваль Дружини юних пожежних

24 березня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ № 1 смт. Веселе» відбулися районі змагання Фестивалю Дружин юних пожежних. Захід був організований відділом освіти, молоді та спорту Веселівської райдержадміністрації, відділом освіти, молоді та спорту Веселівської територіальної громади та районним сектором ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Про це пише ВЕСЕЛЕ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в запорізькій області.

У фестивалі змагалися юні рятувальники загально-освітніх закладів району. У різноманітних конкурсах юні рятувальники-пожежники розповідали про просвітницьку і профілактичну роботу своїх команд, демонстрували високу вокальну та хореографічну майстерність, вміння з гумором говорити про серйозні речі, віртуозну роботу з реквізитом.

Між творчих конкурсів проходив практичний етап. Діти тягнули квитки і показували свої знання алгоритму дій при тієї чи іншої надзвичайної ситуації. На стадіоні закладу також проходив конкурс – на крайщій стволщик де діти за допомогою пожежного стволу показували вміння влучно збити м`ячь. Результати фестивалю оцінювали професійні члени жюрі.

За підсумками всіх конкурсів максимальну кількість балів набрала команда КЗ «Чкаловська ЗОШ» яка зайняла перше місце, друге місце заняла команда КЗ «Мало Михайлівська ЗОШ» та трєтье місце – команда КЗ «Таврійська ЗОШ» яким було вручено грамоти та солодкі призи. В цілому всі учасники змагання показали добрі  результати, відмітили значимость професії рятувальника-пожежника, підтвердили довіру всіх громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуцаій яка всім приходить на допомогу.

Джерело: ВЕСЕЛЕ СЬОГОДНІ